Profil na Facebook
Polecany psychoterapeuta Anna Suligowska

Kontakt z nami

Gabinet znajduje się w Gdyni ul. Legionów 54/3. Jest to kamienica, niedaleko piekarni i naprzeciwko sklepu greckiego. Wejście do gabinetu znajduje się od strony klatki schodowej, domofon nr 3. Obok kamienicy znajduje się parking, na którym można zostawić samochód. Wjazd na parking odbywa się poprzez bramę obok kamienicy W mieszkaniu gdzie znajduje się gabinet, jest toaleta.

Na konsultację czy psychoterapię proszę przychodzić nie więcej niż 3 minuty przed wyznaczonym czasem. Prośba ta związane jest a faktem że w gabinecie nie ma poczekalni a równocześnie odbywają się prace w pozostałych gabinetach.

Sesje czy konsultacje rozpoczynają się zawsze o stałych ustalonych wcześniej porach. Nie ma możliwości że w razie spóźnienia sesja czy konsultacja zostanie wydłużona, zakończy się ona tak jak miało to być pierwotnie. Sesja psychoterapii i konsultacja trwają 50 minut tzn, zaczynamy np 17.30 to kończymy 18.20. Sesje małżeńskie trwają 60 minut Proszę aby pacjenci czy osoby zainteresowane informowały o tym że np z przyczyn losowych nie mogą przyjść, proszę o wysyłanie sms lub kontakt telefoniczny, najlepiej dnia wcześniejszego. Każdy pacjent ma prawo do jednego spotkania na które nie przyjdzie i nie odwoła, w każdej następnej takiej sytuacji kiedy pacjent nie odwoła i nie przyjdzie będę prosiła o uregulowanie kwoty za sesję. Z każdym pacjentem ustalam i podpisuję kontrakt terapeutyczny w którym zawarte są w/w informacje, a także informacja o regulowaniu płatności, częstotliwości spotkań, czasie trwania, zasadzie odwoływania a także możliwości kontaktu poza sesjami.

Rejestracja do gabinetu odbywa się telefonicznie pod numerem +48 608 684 436, proszę jeżeli to możliwe dzwonić w godzinach przedpołudniowych.